Organizarea targurilor de sanatate

Organizarea targurilor de sanatate

Postby Mihaela Haratau » Wed Sep 07, 2011 7:25 am

Buna dimineata,
sper ca toate lucrurile merg bine in ceea ce priveste organizarea targurilor de sanatate. Va rog sa ne scrieti daca aveti intrebari sau nelamuriri. Multumesc, Mihaela Haratau
Mihaela Haratau
 
Posts: 11
Joined: Wed Sep 07, 2011 7:21 am

Re: Organizarea targurilor de sanatate

Postby Cristian Vasiliu » Fri Sep 09, 2011 8:02 am

Buna ziua tuturor, abia astept vesti de la colegii care zilele acestea desfasoara Targul de Sanatate. Le urez ”Mult succes!”
Cristian Vasiliu
 
Posts: 1
Joined: Fri Sep 09, 2011 7:56 am

Re: Organizarea targurilor de sanatate

Postby petresorescu » Thu Sep 15, 2011 5:26 pm

Buna seara,
Pentru cei care urmeaza sa organizeze Targul de sanatate le pot spune ca este necesar intocmirea unui program de desfasurare care sa cuprinda orele intre care se desfasoara fiecare activitate. este foarte important ca recoltarea analizelor sa se faca ca prima actiovitate si sa nu fie mai mult de patru ore.
petresorescu
 
Posts: 1
Joined: Thu Sep 15, 2011 3:32 pm

Re: Organizarea targurilor de sanatate

Postby Mihaela Haratau » Wed Sep 28, 2011 12:49 pm

Buna ziua,

urmatoarele Targuri de sanatate vor avea loc maine, joi, 29 septembrie la Odobesti, jud. Dambovita si la Vadeni, jud. Braila. Le urez succes colegilor nostri Mihaela si Aurelian si sper ca toate lucrurile sa decurga bine.

Va rog sa utilizati forumul si sa lansati subiecte de discutie deoarece acesta a fost scopul acestuia.

Multumesc

Mihaela Haratau
Mihaela Haratau
 
Posts: 11
Joined: Wed Sep 07, 2011 7:21 am


Return to Proiectul „Dezvoltarea Resurselor Umane în Comunităţi Rurale” – PSCR – ID 58325

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron