Cursul de formare - inscrieri

Cursul de formare - inscrieri

Postby mariasporea » Thu Mar 15, 2012 8:27 am

Buna ziua tuturor colegilor,

Haideti sa ne mobilizam si sa vedem cand facem acel curs de dezvoltare comunitara care va fi sustinut de partenerul strain. Trebuie stabilita perioada si locatia. La intalnirea de la Bucuresti s-a propus luna iulie si Jurilovca. Daca si Paul este de acord vedem celelalte propuneri din partea colegilor.

Numai bine
Maria Sporea
mariasporea
 
Posts: 1
Joined: Thu Sep 01, 2011 9:22 am

Re: Cursul de formare - inscrieri

Postby ivan corina » Mon Mar 19, 2012 5:16 pm

Buna seara tuturor ,
Asa cum spune si Maria ar fi bine sa ne mentinem intr-un ritm alert , eu de exemplu doresc participarea la cursul de formare .In legatura cu locatia nu am o propunere , din experienta anterioara am inteles ca sunt destui aceia care se pricep la acest lucru foarte bine, iar noi am beneficiat din plin de frumusetea locurilor in care ne-am deplasat .
Mult scucces !
ivan corina
 
Posts: 2
Joined: Wed Nov 02, 2011 4:07 pm

Re: Cursul de formare - inscrieri

Postby mirela rodica » Fri Mar 23, 2012 8:23 am

buna .
desi nu am putut ajunge la Bucuresti, doresc sa particip la cursul de formare. sunt de acord cu luna Iulie, dar ma gandeam ca si locatie ,undeva in zona de munte( eu am o problema cu zona de delta si cu pestelein special imi face rau :cry: ) si m-am gandit la Slanic Moldova sau Borsa. este doar o propunere si o sugestie . acum ce va decide majoritatea. :?:
va doresc spor in activitate si multa sanatate
Mirela Cositoru
mirela rodica
 
Posts: 1
Joined: Wed Sep 14, 2011 6:23 am

Re: Cursul de formare - inscrieri

Postby Paul Condrat » Mon Mar 26, 2012 11:40 am

Buna ziua,

desigur imi exprim si eu interesul pentru programul propus.
De asemenea totala disponibilitate pentru buna lui desfasurare in Jurilovca - o singura problema :D : trebuie sa va rezervati o zi in plus, deoarece nu puteti veni la Jurilovca si sa nu vedeti cele mai interesante atractii.
Personal optez pentru perioada 10-11 iulie 2012 dar sunt disponibil toata luna.

PS: la noi nu se mananca numai peste, iar contra tantarilor sau altor neplaceri ale DELTEI exista solutii. Mentionez ca accesul la Jurilovca se face pe uscat/rutier,iar drumurile sunt de buna calitate.

Cele bune,

Paul
Paul Condrat
 
Posts: 2
Joined: Sun Nov 06, 2011 9:52 am

Re: Cursul de formare - inscrieri

Postby ghita_radac » Tue Mar 27, 2012 1:10 pm

Buna ziua,

As vrea sa anunt ca si eu doresc sa particp la cursul de formare, dar daca se poate ca si perioada 12-13 sau 19-20 pt ca este la sfarsit de saptaman si ne putem prelungi vizita pana dumineca. Astept propuneri si din partea colegilor. In ceea ce priveste locatia sunt sigur ca organizatorii stiu cel mai bine sa o aleaga ;)

Numai bine,

Ghita Radac
ghita_radac
 
Posts: 1
Joined: Mon Nov 07, 2011 7:16 pm

Re: Cursul de formare - inscrieri

Postby ivan corina » Wed Mar 28, 2012 12:50 pm

Buna ziua ,
Si eu optez pentru perioada 12- 13 iulie din aceleasi considerente pe care le-a enumerat Ghita anterior !
Va doresc spor la toate !
Corina Ivan
ivan corina
 
Posts: 2
Joined: Wed Nov 02, 2011 4:07 pm


Return to Proiectul „Dezvoltarea Resurselor Umane în Comunităţi Rurale” – PSCR – ID 58325

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron